МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Директор Хмельницького інституту взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку, що відбувалася під керівництвом Президента України


     20 березня директор Інституту Білий Леонід Григорович взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку, що відбувалася під керівництвом Президента України Петра Порошенка.

     У Раді регіонального розвитку під керівництвом Глави держави взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, керівники силових структур області, голови районних рад, райдержадміністрацій, сільські, селищні, міські голови об'єднаних територіальних громад, депутати рад усіх рівнів, керівники установ та організацій центральних органів влади і структурних підрозділів обласної ради і облдержадміністрації, керівники закладів вищої освіти.

     Глава держави відзначив успіхи Хмельниччини в реалізації цілої низки реформ, що відбуваються в державі. Зокрема, він зазначив, що Хмельницька область активно залучає інвестиції та створює робочі місця, адже за останні чотири роки створено майже 40 тисяч робочих місць. В області працює понад 230 підприємств з іноземним капіталом із 35 країн світу.