МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Вітаємо директора Хмельницького інституту МАУП Білого Леоніда Григоровича з нагородженням почесною відзнакою Міністерства освіти і науки України нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення».

Леонід Григорович трудову діяльність розпочав у 1981 році. Працював на різних педагогічних та керівних посадах у системі професійно-технічної освіти м. Хмельницького, де здобув професійний практичний та теоретичний досвід управління навчальним закладом.

З 1996 року по теперішній час працює директором Хмельницького інституту МАУП. У 2007 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Організаційно-педагогічні основи управління вищим навчальним закладом недержавної форми власності» зі спеціальності «Загальна педагогіка та історія педагогіки» на здобуття наукового ступеню кандидат педагогічних наук. У 2012 році присвоєно вчене звання доцента кафедри управління навчальним закладом.

Інститут є відомим на освітянських теренах Хмельниччини щорічними науковими зібраннями з проблем голодомору, розбудови української державності, Українського православ’я та відновлення українського культурно-історичного спадку. За цей час у Інституті організовано та проведено понад 200 наукових зібрань та видано понад 90 збірників наукових праць.

Ця робота стала основою навчально-виховного процесу в Хмельницькому інституті МАУП. На території інституту збудовано храм Рівноапостольного Князя Володимира, та встановлено пам’ятники Гетьманові Богдану-Зиновію Хмельницькому, Митрополиту Петру Могилі, письменникам: Лесі Українці, тарасу Шевченку, Григорію Сковороді.

Вітаємо та бажаємо подальших звершень!