МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулася нарада керівників закладів вищої та фахової передвищої освіти Хмельницької області, щодо готовності до 2022/23 навчального року.

 

Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації провів оперативної робочу нараду з керівниками закладів вищої та фахової передвищої освіти Хмельницької області.

У нараді взяли участь директор Хмельницького інститут МАУП Леонід Білий та директор Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Валентина Парандій.

 

На нараді обговорили наступні питання:

1. Організація освітнього процесу: дата початку освітнього процесу, форма організації освітнього процесу (очна/змішана/дистанційна), структура і тривалість навчального тижня ( 5 днів навчання/6 днів навчання/двозмінне навчання тощо).

2. Стан готовності закладу освіти на предмет готовності до організації навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, зокрема наявність та стан готовності споруд цивільного захисту для укриття учасників освітнього процесу станом на 02.08.2022 року, результати обстеження представників ДСНС відповідно до актів.

3. Стан переселення внутрішньо переміщених осіб та поселення іногородніх здобувачів освіти у гуртожитки закладів освіти.