МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Директор Хмельницького інституту МАУП взяв участь у нараді Хмельницької обласної військової адміністрації.

 

Директор Хмельницького інститут МАУП Леонід Білий взяв участь у нараді Хмельницької обласної військової адміністрації.Основне питання наради – підготовка закладів освіти області до початку нового навчального року. Нараду провів заступник голови ОДА Володимир Юр’єв.

Ключові питання, що обговорили з представниками громад – стан підготовки захисних укриттів в закладах освіти та систем оповіщення про загрози, відпрацювання алгоритму роботи з педагогічними колективами, батьківськими спільнотами та учнями і студентами в умовах офлайн навчання. При цьому Володимир Васильович вкотре акцентував увагу на важливості проведенні інформаційної роботи з учасниками освітнього процесу, щоб і дорослі, і діти розуміли, як діяти в разі попередження про небезпеку. Посадовець також зауважив, що перед початком навчання батьки мають бути ознайомлені із умовами, які створені в закладі освіти, аби вони знали, що їх діти будуть під постійним наглядом та у безпеці.

Підсумовуючи спілкування, заступник голови ОДА закликав голів райдержадміністрацій, керівників органів місцевого самоврядування, начальників органів управління освітою та керівників закладів освіти всіх типів та форм власності максимально активізувати роботу щодо створення безпечних умов у закладах освіти для вчителів та учнів, аби якнайбільша кількість дітей мала можливість навчатися в звичному режимі.

Інформацію підготовлено за матеріалами Хмельницької обласної військової адміністрації: https://www.adm-km.gov.ua/?p=113827