МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Захожа Ольга Олександрівна, викладач кафедри психології

 

Освіта

 Хмельницький державний університет (2004 р.); спеціальність «Соціальна педагогіка»; кваліфікація: соціальний педагог, практичний психолог.

Хмельницький інститут соціальних технологій вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (2010 р.); спеціальність «Психологія»; кваліфікація: магістр психології, викладач вищого навчального закладу

Загальний стаж роботи: 16 років.

Досвід іншої (не науково-педагогічної) роботи

Провідний психолог Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Науково-практична діяльність:
1. Приєднання до Національної Психологічної Асоціації України – 2020., підтвердження в  2021рік (Членство в НПА) https://npa-ua.org/reyestr-psihologiv/
2. В реєстрі психологів інституту клієнт-центрованої та експірієнтальної психотерапії (членство в ІКЕП, Харків) 2020 р. Підтвердження членства 2021 р.
3. Співпраця з Хмельницьким товариством молоді з інвалідністю "Перспектива", як практичний психолог організовую та проводжу тренінгові заняття для молоді міста.
4. Співпраця з Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією «Хмельницьким Центром Здорової Молоді», як практичний психолог проводжу тренінгові заняття для молодих людей які долають залежність, індивідуальні консультування молоді та їх близьких.
5. Від Хмельницького міського Центру соціальних служб є керівником практики здобувачів вищої освіти.

Участь у тренінгових заняттях:

1. Учасник лекцій з дисциплін «Арттерапія», «Диференційна психологія», «Основи психологічної корекції з практикумом групової психокорекції». Лектор: доцент кафедри психології та педагогіки ХНУ к.психол.н., Подкоритова Л.О.
2. Участь у VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання теорії і практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців» (2020 р.).
3. Участь в якості дистанційного слухача у II Міжнародних консультаціях  «Співпраця заради реформи в системі охорони психічного здоров’я» (2020 р.)
4. В онлайн-конференції по метафоричним картах та арт-терапії «МАК-ЕКСПЕРТ. Ресурси та сили» (2020 р.).
5. Пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій (2018 р.); «Психологічна робота з сім’ями, дітьми та молоддю» та «Підвищення психологічної компетентності. Інноваційні методи консультування та надання соціальних послуг» (2019).
6. «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні» при громадській асоціації «Вікторія» (2017 р.)
7. Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій (2017 р.).
8. Участь в «Психотерапевтичній Encounter Group» (2013-2015 р.), Клієнт-центрована психотерапія (5-ти річний проект) та ін.

Нагороди та відзнаки: Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Управлінням молоді та спорту; Хмельницької міської ради та ГО «Перспектива».
 

Підвищення кваліфікації: