МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Коцюк Олександра Олександрівна, викладач кафедри психології

 Освіта

Хмельницький національний університет (2012 р.); спеціальність «Практична психологія»; кваліфікація: магістр, психолог-дослідник з правом викладання психологічних дисциплін.

 

Загальний стаж роботи: 9 років.

 Досвід іншої (не науково-педагогічної) роботи

Провідний психолог Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Науково-практична діяльність:

Психологічне консультування сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

       Місцеве телебачення МТРК «Місто», участь як експерт у телепередачі «Поради психолога».

Є автором соціального івент-проекту: «Психолог Ти хто», спрямований на розвінчання міфів про професію психолога серед підлітків та студентської молоді, щоб вони не боялися звертатися по допомогу до спеціаліста, гадаючи, що психолог-лікар і лікує тільки психічно хворих.

Проведення профілактичних тренінгів з підлітками, які ведуть асоціальний спосіб життя.

Проведення тренінгів та лекцій у закладах освіти.

 Участь у тренінгових заняттях:

У 2014 році взяла участь у тренінгу для тренерів щодо надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеними особами. В рамках реалізації проекту «Покращення відповіді України на міграційні процеси, спричинені конфліктом» (м. Київ).

У 2019 році пройшла курси підвищення кваліфікації для молодих психологів; Пройшла навчання за програмою протидії торгівлі людьми, ідентифікації постраждалих і взаємодії держслужбовців у наданні допомоги особам, що постраждали від злочину торгівлі людьми, в рамках реалізації Хмельницького регіонального компоненту проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми в Україні». (м. Хмельницький).

У 2019 році взяла участь у тренінгах для фахівців соціальної сфери та психологів з питань психологічної реабілітації населення, постраждалого внаслідок конфлікту Хмельницької області, в рамках проекту « Допомога у реінтеграції та реабілітації населення, що постраждало в наслідок конфлікту (м. Вінниця).

У 2019 році пройшла навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Організаційно правові засади впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили домашнє насильство та програм для постраждалих осіб». Пройшла навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Підвищення психологічної компетентності. Інноваційні методи консультування та надання соціальних послуг». На базі Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (м. Хмельницький).

У 2019 році була учасником Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців». На базі, Хмельницького Національного університету.

У 2020 взяла участь у підвищенні кваліфікації у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції. «Напрями трансформації освіти» на тему: Молоде покоління підходи та напрямки в психологічній роботі онлайн.

 

Нагороди та відзнаки: Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Управлінням молоді та спорту; Хмельницької міської ради.

Наукова публікація: Головні аспекти в підготовці та розвитку особистості, студентів психологів у ВНЗ (м. Хмельницький, 2019).