МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Молитва перед початком навчання

Господи Боже Всещедрий, зішли Святого Твого Духа на всіх, хто навчає й навчається, щоби просвітити їх розум та дарувати розуміння таїнств віри, об’явленої Ісусом Христом та проповідуваної Святою Церквою Твоєю.

Дай їм розуміння науки, які вивчають та зміцни їхні духовні сили, щоб все, чого навчаться, було для слави Тебе Бога, на потіху своїм батькам та для добра нашої Батьківщини України.

Пригорни їх до себе, Боже, як Ти пригортав дітей, кажучи «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких є Царство Небесне». Не залишай їх, особливо коли буде важко вчитися.

Відкрий їхні очі, щоб бачили все, що Ти сотворив і відкрий їм уста, щоб могли завжди дякувати Тобі за всі дари, якими Ти всіх обдарував.

Благослови їх і батьків їхніх, і всіх християн, що приходять до Тебе, чекаючи великої і багатої Твоєї милості.

Просимо Тебе Всемилостивий Господи і Творче, опікуйся вчителями, викладачами та наставниками, щоби вони змогли та прикладом Ісуса Христа, Доброго Вчителя, сповнити свою місію «навчати».

Дай Господи Боже добру пам’ять учням та студентам, щоби могли добре вчитися та запам’ятовувати все необхідне для життя з Тобою, у святій Церків, під покровом Пресвятої Богородиці, святих Івана Богослова, святителів, – Василія Великого, Григорія Богослова, Івана Золотоустого.

Господи, змилосердися над нами і дай мир нашій Державі Україні, і відверни від нас ворога-супостата.

Нехай же завжди святиться ім’я Твоє Отця і Сина і Святого Духа на віки вічні. Амінь.