МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

«Обираєш професію – обираєш долю!» - у Хмельницькому інституті МАУП відбувся День відкритих дверей

 

Вибір професії – одне із головних завдань у житті людини. Від того, чи правильно молодь вибере ту чи іншу професію, залежить її подальша доля. Через неправильне розуміння правил вибору професії, недостатньої інформованості про актуальність професії на сучасному ринку праці, молодь дуже часто обирає професію, яка не відповідає їхнім здібностям, не користується попитом на ринку праці.

Сьогодні в Україні вищу освіту можна отримати в безлічі закладів освіти – державних, приватних, комунальних, лише у нашій країні існує 122 спеціальності. Як же молоді зорієнтуватися, зважитися вибрати з цієї надзвичайної кількості лише одну – ту, яка визначить та змінить все його життя?

Саме для цього МАУП систематично проводить Дні відкритих дверей: працівники Академії пояснюють перспективи навчання на тій чи іншій спеціальності, розповідають про переваги навчання саме у Міжрегіональній Академії управління персоналом.

28 травня 2022 року Хмельницький інститут МАУП гостинно відкрив свої двері майбутнім вступникам на Дні відкритих дверей.

На День відкритих дверей завітали абітурієнти з усієї області. Валентина Парандій, заступник директора Інституту, Алла Авсієвич, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності та Валентина Олійник, завідувач кафедри психології розповіли присутнім про кадровий склад Інституту, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців бакалаврського та магістерського освітніх рівнів, інновації та здобутки закладу, унікальну модель безперервного професійного розвитку від фахового молодшого бакалавра до конкурентоспроможного на ринку праці фахівця.

Валентина Олександрівна зазначила, що важливими векторами діяльності Хмельницького інституту МАУП є розвиток у студентів soft skills для успішної кар’єри, студентоцентризм, академічна доброчесність, синергія науки, практики і виробництва.

Богдан Кіщенко, заступник декана гуманітарно-економічного факультету, окреслив переваги Інституту очима «Вступника-2022». Богдан Миколайович наголосив на унікальності Хмельницького інституту МАУП як закладу вищої освіти, у аспекті здійснення навчання у Хмельницькій області за певними спеціальностями, підкреслив унікальні професійні компетентності професорсько-викладацького складу Інституту.

Віта Негоруй, секретар Відбіркової комісії, зупинилась на особливостях прийому для здобуття вищої освіти та фахової передвищої освіти у 2022 році. Віта Віталіївна пояснила цьогорічні аспекти складання магістерського тесту навчальної компетентності та реєстрації для його проходження.

Не залишили байдужими наших гостей яскраві виступи гарантів освітніх програм. Протягом усього заходу його учасники мали можливість ставити запитання і одержувати на них вичерпні відповіді, познайомитися з матеріально-технічною базою.

Висловлюємо велику вдячність усім, хто знайшов можливість бути із нами!

 

Нагадуємо, що наступний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ відбудеться 25 червня 2022 року. Гостинно запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заході!

Будуємо майбутнє разом і разом крокуємо до перемоги!