МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся День відкритих дверей.

 

1 липня у Хмельницькому інституті МАУП та Хмельницькому економіко-правовому фаховому коледжі МАУП відбувся День відкритих дверей. Організацію заходу взяли на себе студентські ради Інституту та Коледжу. Атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною, а доповідачі – щирими та відкритими.

Майбутні абітурієнти, які завітали на захід, мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із адміністрацією Інституту та Коледжу, представниками кафедр.

Голова Студентської ради Інституту Зоряна Коваль розповіла про навчання на освітніх рівнях «бакалавр» та «магістр», а Голова Студентської ради Іванна Стаднік про студентське життя Коледжу. Також представники Студентських рад ознайомили абітурієнтів з матеріально-технічною базою провівши цікаву екскурсію закладом.

Секретар відбіркової комісії Катерина Миколаївна Панчук розповіла про особливості вступної кампанії у 2023 році, терміни вступної кампанії та можливості щодо подачі документів на різні спеціальності. На Дні відкритих дверей майбутні абітурієнти мали змогу поставити питання до керівництва Інституту і Коледжу та отримати вичерпні відповіді. 

Зазначимо, що це не перший день відкритих дверей у Хмельницькому інституті МАУП. Наступна зустріч відбудуться вже 29 липня.